BabyBlog

Kiedy zacząć rozszerzać dietę u niemowląt?

Czy nie za wolno przybiera na wadze? Czy mleko mu wystarcza? Te pytania zadaje sobie wiele świeżo upieczonych mam, zastanawiają się kiedy najlepiej rozszerzać dietę u niemowlęcia. Według zaleceń Światowej Organizacji Zdrowia dieta niemowlęcia powinna zostać rozszerzona po 6 miesiącu życia. Do tego czasu głównym składnikiem odżywiania niemowlaka jest mleko. WHO nie rozgranicza czy jest to mleko matki czy modyfikowane. Nie można też zaprzeczyć, że najlepszym pokarmem dla dziecka jest mleko matki.

Najlepszy materac do łóżeczka niemowlęcego

Zastosowanie materaca dla niemowlęcia Materac dla niemowlęcia jest jednym z najważniejszych produktów, które musi zakupić rodzic przed narodzinami maluszka. W momencie, w którym dziecko wraz z matką powracają do swojego rodzinnego kącika, obydwoje muszą odpocząć i posiadać własne miejsce do snu. Jak wiadomo, sen jest niezwykle ważny podczas prawidłowej regeneracji organizmu, a żeby jego jakość była satysfakcjonująca należy odpowiednio dobrać materac, który zapewni wymagany komfort.

Przegląd prześcieradeł PlusBaby

Wybierając prześcieradło do dziecięcego łóżeczka, każdy rodzic pragnie wykonania najwyższej jakości. Ponadto, dobrze, aby prześcieradło było w stonowanej kolorystyce, która będzie uspokajać dziecko. Prześcieradło w łóżeczku małego dziecka jest szczególnie podatne na zabrudzenia, dlatego dobrze, aby materiał chronił był na nie odporny. Prześcieradła są niezwykle ważne dla zapewnienia prawidłowego snu dziecka. Wysokiej jakości prześcieradła znajdziemy na stronie PlusBaby. Poniżej przedstawiamy przegląd prześcieradeł dostępnych na stronie.

Silikonowe smoczki na butelkę dla dzieci - czy warto się na nie zdecydować?

Na rynku akcesoriów dla dzieci dostępnych jest wiele rodzajów smoczków na butelki dla dzieci. W głowie rodzica z pewnością może pojawić się pytanie - który z nich będzie najlepszy dla malucha? Dowiedz się więcej na temat silikonowych smoczków na butelkę dla dzieci!

Czym kierować się przy wyborze smoczka na butelkę?

Po narodzeniu się dziecka, na młodych rodziców czeka wiele decyzji, podczas których najważniejszym jest zadbanie o komfort maluszka. Do jednego z tych wyborów należy kupno odpowiedniego rodzaju smoczka. Na rynku znaleźć można wiele różnych rodzajów - w jaki sposób podjąć zatem najlepszą dla naszego dziecka decyzję i dopasować do smoczek?

Jak urządzić pokoik dziecka?

Jak zaprojektować przestrzeń przeznaczoną dla dziecka? Zdając sobie sprawę, że aranżacji takiego pokoiku nie zmienimy co roku, zastanówmy się, jak zbudować przestrzeń, która będzie uspokajać i jednocześnie rozwijać naszego malucha. Jak sprawić, by czuł się doskonale w swoim królestwie, a jego otoczenie było bezpieczne i wygodne?
Newsletter - Dowiedz się jako pierwszy o naszych najnowszych ofertach i rabatach!