O nas

    Jesteśmy sklepem, który został stworzony z myślą o rodzicach i ich dzieciach. Jako ProBaby, czyli Polskie Sklepy Dziecięce stworzyliśmy markę PlusBaby, która oferuje najwyższej jakości produkty, stworzone przez polskich producentów. Z wielką starannością dobieramy asortyment - zależy nam na tym, aby produkty dostępne w naszym sklepie nie były tylko funkcjonalne, ale również charakteryzowały się swoim wyjątkowym designem.

Oferta

     Chcemy towarzyszyć rodzicom na każdym etapie ich rodzicielstwa, dlatego staraliśmy się, aby w naszej ofercie nie zabrakło niezbędnych rzeczy począwszy od kompletowania wyprawki dla mamy i noworodka, skończywszy na urządzaniu pokoiku. W naszej ofercie znajdą Państwo między innymi najwyższej jakości łóżeczka z regulowaną wysokością, krzesełka do karmienia, skrzynie, stoliki czy pojemniki na pościel.     

     Chcąc jeszcze bardziej ułatwić pracę przyszłych rodziców oferujemy świetnej jakości wózki dziecięce, które cieszą się ogromnym powodzeniem. Charakteryzują się świetną jakością i bardzo atrakcyjną ceną. Są wytrzymałe, mają bardzo dobrą amortyzację, dlatego nadają się do pokonywania nawet najcięższych powierzchni. Stworzone dla najbardziej wrażliwych maluszków.

     Posiadamy także foteliki samochodowe, odpowiednie zarówno dla tych najmłodszych, jak i trochę starszych dzieci. Świetnie dopasowują się do delikatnych mięśni dziecka, umożliwiając wygodną jazdę oraz przede wszystkim gwarantując bezpieczeństwo.

     Oferujemy również akcesoria i inteligentne zabawki, całkowicie bezpieczne, które pozytywnie wpłyną na rozwój naszego dziecka. Wiemy, że podjęcie decyzji nie zawsze jest proste, dlatego nasz personel dołoży wszelkich starań, by odpowiednio doradzić i spełnić oczekiwania naszych Klientów.

     W naszym sklepie znajdą Państwo niepowtarzalne produkty, od rodzimych producentów posiadające specjalne oznaczenie, dzięki czemu nie sposób je przeoczyć na półkach. Naszym celem jest zapewnienie rodzicom i ich dzieciom wszystkiego co niezbędne, dlatego kupując u nas mają Państwo pewność, że żaden z produktów nie zawiedzie.

Właścicielem sklepu ePlusBaby.pl jest:

ProBaby PSD Sp. z o.o. ul. Hurtowa 4 15-399 Białystok NIP: 679-26-93-587 REGON: 356336856 KRS: 0000038227

Newsletter - Dowiedz się jako pierwszy o naszych najnowszych ofertach i rabatach!