Aton 4 Autumn Gold burnt red fotelik samochodowy

329,00 zł
Czas realizacji to: 2 - 14 dni roboczych
Producent: Cybex

(ocena: 5/5)

Cybex Aton 4 to fotelik samochodowy dla najmłodszych i nosidełko w jednym. Dedykowany jest od urodzenia do ok. 6 miesiąca życia. Kolejna wersja popoularnego i nagradzanego Atona. Posiada dwuwarstwową skorupę - oznacza to jeszcze większe niż dotychczas bezpieczeństwo w wypadkach.

Uniwersalny w montażu:
• za pomocą bazy ISOFIX, która zapewnia większą stabilność (do kupienia osobno)
• dzięki pasom bezpieczeństwa

Najzdrowsza i wygodna pozycja nawet dla noworodka
Cybex Aton 4 dba nawet o najmniejszych noworodków i o wcześniaki. Wszystkie bobasy zawsze znajdują się w wygodnym, bezpiecznym i zdrowym położeniu, niezależnie od wagi, wzrostu i wieku. Zapewnia to specjalna wkładka. Dzięki niej nowonarodzone dziecko leży w możliwie jak najbardziej płaskiej pozycji. Gdy dorasta, wyjmij wkładkę, by dostarczyć swojej pociesze więcej miejsca.

System L.S.P.
Ochrona opatentowana przez Cybex powoduje, że energia uderzenia bocznego jest absorbowana i przekazywana w skorupę siedziska tak, że do dziecka dociera bardzo mała siła uderzenia. Są to specjalne, wysuwne i wsuwane panele charakteryzujące się trwałością i twardością. Są one pierwszym punktem konstrukcji, który styka się z elementem uderzającym.

Budka ochronna w 4 pozycjach
Z nią trudne warunki atmosferyczne nie są straszne. Sprawdza się doskonale w upalne dni. Posiada filtr przeciwsłoneczny zgodny z restrykcyjną normą UPV 50+. Dzięki temu żadna letnia wycieczka nie jest straszna. Ustaw ją w zależności od potrzeb. Jest to też skuteczna zasłoną przecikwo bocznym podmuchom wiatru - możesz też dokupć folię przeciw deszczu.

Travel System
Stwórz urządzenie wielofunkcyjne - posiada ono wszystko co potrzebne do transportu dziecka. Rama wózka Cybex + fotelik samochodowy + gondola stanowią wygodny system, który sprawdzi się we wszystkich możliwych sytuacjach. Większe zakupy? Zamontuj nosidełko do ramy wózka. Po zakupach ulokuj go zpowrotem w pojeździe.

Skorupa absorbująca energię
Cybex Aton 4 zapewnia optymalną ochronę boczną przy zderzeniach. To dzięki specjalnie zaprojektowanej konstrukcji z elastycznych ale trwałych materiałów. Pochłaniają one większość energii i nie dociera ona do dziecka.

Regulowana wysokość zagłówka
Małe dziecko bardzo szybko rośnie. Fotelik Aton dostosowuje się do tego - małemu pasażerowi jest zawsze wygodnie i znajduje się on w komfortowej pozycji. Ustaw odpowiednią wysokość zagłówka - jest on zintegrowany z pasami - dzięki temu uprzęże są zawsze w należytym położeniu.

Baza ISOFIX z nogą stabilizującą
Chcesz być pewna, że fotelik jest stabilnie i bezpiecznie zamontowany? Dokup bazę ISOFIX. Wystarczy zainstalować ją w samochodzie tylko raz. Później już tylko wkładasz i wyciągasz kilkoma ruchami. Kliknięcie upewnia cię o prawidłowym zamocowaniu.

Newsletter - Dowiedz się jako pierwszy o naszych najnowszych ofertach i rabatach!