Balios S Lux SLV Navy Blue wózek spacerowy

2 199,00 zł
Czas realizacji to: 2 - 14 dni roboczych
Producent: Cybex

Rodzina Balios powiększa się o nowy elegancki model: Balios S Lux. Będąc częścią systemu podróżnego CYBEX 4-w-1, Balios S Lux umożliwia zamontowanie siedziska spacerowego, fotelika samochodowego, gondoli S oraz wygodnego Cocoon S. Jedną ręką można go złożyć do pozycji stojącej o wymiarach 620 x 485 x 320 mm. Wózek jest przeznaczony dla dzieci już od urodzenia, z dużym siedziskiem, które można odchylić do pełnej pozycji leżącej.

System podróżny 4-w-1 Jedna rama, cztery możliwości podróżowania. Dodatkowo, w odróżnieniu od standardowego modelu Balios S, rama Balios S Lux jest kompatybilna z siedziskiem Lux, fotelikiem samochodowym, Gondolą S oraz komfortowym Cocoon S. Mechanizm składania jedną ręką do pozycji wolnostojącej Wózek Balios S Lux z łatwością złożysz przy użyciu jednej ręki i przekształcisz w wolnostojący pakunek, ułatwiający podróżowanie i przechowywanie. Mechanizm rozkładania jedną ręką do pełnej pozycji leżącej Przestronne siedzisko wózka Balios S Lux stanowi dopełnienie luksusowego komfortu. Siedzisko może być regulowane do pełnej pozycji leżącej, dzięki czemu może być używane już od urodzenia.

Amortyzacja wszystkich kół Podróżuj komfortowo po każdym rodzaju nawierzchni dzięki amortyzowanym kołom modelu Balios S Lux. Wytrzymałe koła all-terrain Wybierz się na spacer poza miastem bez obawy o uszkodzenie kół - koła all-terrain modelu Balios S Lux nie zostaną przebite, bez względu na rodzaj nawierzchni. Regulacja rączki wózka jedną ręką Pozwala na indywidualne dopasowanie do wzrostu rodzica. Prosta regulacja jedną ręką.

Budka w rozmiarze XXL Chroń swoje dziecko dzięki rozkładanej budce przeciwsłonecznej XXL z ochroną UPF50 +, wyposażonej w wizjer z siatki zapewniający cyrkulację powietrza nawet w upalne dni. Pojemny kosz na zakupy (ładowność do 5 kg) Pojemny kosz na zakupy pozwala przewozić zakupy o wadze do 5 kg, co czyni go praktycznym towarzyszem każdej podróży, niezależnie od tego, czy wybierasz się na zakupy, czy po prostu potrzebujesz miejsca do przechowywania torby.

 

 

Sprawdź pozostałe wózki Cybex

Newsletter - Dowiedz się jako pierwszy o naszych najnowszych ofertach i rabatach!