Wkładki laktacyjne na dzień i na noc - 60 szt.

51,00 zł
Czas realizacji to: 2 - 14 dni roboczych

Całodobowa ochrona oraz maksymalny komfort dla matek karmiących

Chłonny materiał podszewki usuwa wilgoć, dzięki czemu odczuwasz suchość i wygodę przez długi czas. Wodoodporny spód wkładki chroni ubrania przed przedostaniem się wyciekającego mleka z piersi, tak więc nigdy więcej nie doświadczysz plam na ubraniach!
Samoprzylepne paski utrzymują wkładkę bezpiecznie na odpowiednim miejscu, a jej dyskretny kształt dopasowuje się do kobiecej piersi. Nikt nie zauważy, że nosisz wkładkę laktacyjną.
Każda wkładka w opakowaniu jest dodatkowo oddzielnie zapakowana w woreczek, dzięki czemu zapewniona jest higiena w każdym miejsci, zarówno w domu jak i poza nim. Wystarczy, że wsumiesz ją do torby i jesteś gotowa na cały dzień.

Całodobowa ochrona
Opakowanie zawiera 40 ultracienkich wkładek na dzień, które zapewniają wygodę i suchość przez cały dzień, oraz 20 superchłonnych wkładek na noc dla dodatkowej ochrony w nocy.

Szczelne
Chłonna podszewka usuwa wilgoć, dzięki czemu na długo cieszysz się uczuciem suchości, a wygodne, wodoodporne materiał chroni ubrania przedostaniem się wyciekającego mleka z piersi!

Samoprzylepne
Wkładki laktacyjne nanobébé wyposażone są w samoprzylepne paski, dzięki czemu zawsze pozostają na swoim miejscu. Dwa paski samoprzylepne utrzymują wkładkę bezpiecznie, a jej dyskretny kształt dopasowuje się do twojej piersi. Nikt nie zauważy, że nosisz wkładkę.

W podróży
Codzienność jest wypełniona po brzegi rożnymi zajęciami, więc wygoda jest koniecznością! Każda z wkładek nanobébé jest pakowana osobno w indywidualny woreczek i jest jednorazowa

Ultra miękkie i wygodne w użytkowaniu na co dzień. Bezpieczne zarówno dla mam jak i ich dzieci.

Główna zawartość: Włóknina, wata, SAP, bibuła, PE

Zobacz więcej w Wkładki laktacyjne

Newsletter - Dowiedz się jako pierwszy o naszych najnowszych ofertach i rabatach!