Solution S2 i-fix Classic Beige

729,00 zł
Czas realizacji to: 2 - 14 dni roboczych
Producent: Cybex
Cybex Solution S-Fix to fotelik z wentylacją, regulowanym kątem zagłówka i opcję podstawki. Ma też zaawansowaną ochronę boczną.

Większa wygoda + bezpieczeństwo = zaawansowany zagłówek
Innowacyjny zagłówek Cybex Solution S-Fix. Rozwiązanie, które daje więcej wygody. Jednocześnie poprawia bezpieczeństwo. Fotelik skonstruowany w taki sposób, że zmienisz kąt nachylenia zagłówka. Oparcie głowy masz też z długimi panelami. Są one specjalnie wyprofilowane. Dzięki temu głowa dziecka nie opada na bok w trakcie jazdy. Nawet jeśli zaśnie. To większe bezpieczeństwo.

Spokój przy zderzeniach bocznych
To ważne, by fotelik samochodowy chronił przed uderzeniami w bok pojazdu. To szczególnie niebezpieczne zdarzenia.
Cybex Solution S-Fix ma podwójną ochroną boczną:
Wzmocnione ścianki boczne.
Wysuwane panele.

Panel chłonie energię uderzenia. Dzieje się tak zanim dotrze ona do skorupy fotelika. Jednak ścianki również absorbują siłę. Całość powoduje, że dziecko podczas wypadku cały czas siedzi bezpiecznie.

Opcja dla starszych dzieci - podstawka typu booster
Starsze dziecko chce mieć swobodę To wpływa na większą wygodę podczas jazdy. Dlatego oparcie ściąga się. Zostaje wtedy podstawka. Do użycia od wagi dziecka 15 kg.

Pamiętaj jednak, że oparcie w foteliku to wysoka ochrona. Ma to szczególne znaczenie w przypadku uderzeń w bok.

Regulacja
Pamiętaj, że regulacja fotelika samochodowego to konieczność, a nie dodatek. Przede wszystkim zwiększa ona poziom bezpieczeństwa. Dziecko szybko rośnie. Trzeba wciąż dostosowywać siedzisko.

Dodatkowa zaleta Cybex Solution S-Fix
Wentylacja -to funkcja, którą każdy powinien mieć. Nawet w przypadku klimatyzacji w lato. Również z ogrzewaniem w zimę. Dłuższe siedzenie w jednym miejscu powoduje, że człowiek zaczyna pocić się lub odczuwać dyskomfort.

Dlatego w foteliku Cybex Solution S-Fix masz wentylację. Kanaliki na siedzisku i oparciu.
Newsletter - Dowiedz się jako pierwszy o naszych najnowszych ofertach i rabatach!