Aton S2 i-size Lava Grey 2023 fotelik samochodowy

809,00 zł
Czas realizacji to: 2 - 14 dni roboczych
Producent: Cybex
Wszystko, czego dziecko potrzebuje od pierwszej podróży do domu. Fotelik samochodowy dla niemowląt Aton S2 i-Size może pochwalić się eleganckim designem i przebadanymi zabezpieczeniami, a także zapewnia niezawodną ochronę i stylowy komfort od samego początku.

Najważniejsze informacje:
Spokojne podróże dzięki sprawdzonemu bezpieczeństwu Zmniejsza siłę uderzenia w przypadku kolizji bocznej Rośnie razem z dzieckiem
Wszechstronne bezpieczeństwo i komfort na drodze
Model Aton S2 i-Size posiada certyfikat zgodności z najnowszą normą bezpieczeństwa UNECE R129/03 i jest wyposażony w wyciąganą ochronę przed uderzeniem bocznym (L.S.P.), która zapewnia większy poziom bezpieczeństwa w przypadku kolizji bocznej. Zagłówek z możliwością ustawienia w 11 pozycjach sprawia, że fotelik może towarzyszyć dziecku w rozwoju aż do 24. miesiąca jego życia. Ponadto zintegrowana i składana budka przeciwsłoneczna XXL zapewnia cień w samochodzie i osłania dziecko przed słońcem oraz wiatrem na zewnątrz.

Specyfikacje techniczne:
UN R129/03 Wzrost: 45–87 cm Waga: maks. 13 kg Wiek: Od urodzenia do ok. 24 miesięcy
Funkcje:
Wbudowana budka przeciwsłoneczna XXL z UPF50- Lekki System podróżny Wyjmowana wkładka dla noworodka
Instrukcja pielęgnacji:
Pokrycia materiałowe można prać w pralce w temperaturze 30°
Kompatybilność:
Kompatybilny z Base One
Montaż z bazą (opcja 1): Zwróć uwagę na logo i-size. Jeśli fotel pojazdu jest oznaczony tym logo, jest on odpowiedni do użycia ze wszystkimi fotelikami dziecięcymi i-size i dlatego nie pojawi się na naszej liście kompatybilnych pojazdów. Jeśli Twój pojazd nie jest wyposażony w fotel i-Size, sprawdź kompatybilność swojego pojazdu. Jeśli na liście nie ma Twojego pojazdu, prosimy o kontakt z naszym działem obsługi klienta.


Montaż z pasem (opcja 2): Fotelik dla niemowląt może być używane na wszystkich fotelach samochodowych z trzypunktowym automatycznym pasem bezpieczeństwa.
Newsletter - Dowiedz się jako pierwszy o naszych najnowszych ofertach i rabatach!