Sirona SX2 i-size Beach Blue 2023 fotelik samochodowy

1 799,00 zł
Czas realizacji to: 2 - 14 dni roboczych
Producent: Cybex
Prosta konfiguracja. Działa jak marzenie. Fotelik Sirona SX2 i-Size z mechanizmem obrotowym 360° pozwala pozbyć się stresu, jaki towarzyszy montażowi fotelika samochodowego i zabezpieczaniu dziecka. Niezawodne funkcje zabezpieczające, połączone z łatwością użytkowania, aby podróż przebiegała bez żadnych problemów.

Najważniejsze informacje:
Szybkie i łatwe sadzanie dziecka w foteliku Komfortowa podróż w najbezpieczniejszej pozycji Ustawione fabrycznie zabezpieczenie boczne, aby zapobiec błędom podczas montażu
Bezpieczna i łatwa podróż – automatycznie
Posadzenie dziecka w foteliku zajmuje tylko chwilę, podobnie jak obrócenie go do pozycji ustawionej tyłem do kierunku jazdy, dzięki czemu zapewniasz bezpieczeństwo od samego początku podróży. Jeśli zechcesz przestawić dziecko przodem do kierunku jazdy, gdy podrośnie, zrobisz to w kilka sekund dzięki funkcji obracania w zakresie 360°. Natomiast zaawansowana ochrona przed uderzeniem bocznym jest gotowa do natychmiastowego użycia – jedna rzecz mniej, o którą trzeba zadbać, dzięki czemu masz czas, aby cieszyć się nadchodzącą podróżą.

Specyfikacje techniczne:
Norma i-Size, UN R129/03 Wzrost: 61–105 cm (od 45 cm z wkładką dla noworodka) Waga: maks. 18 kg Wiek: od ok. 3 miesięcy do maks. 4 lat (od urodzenia z wkładką dla noworodka)
Funkcje:
Mechanizm obrotowy 360° Fotelik samochodowy montowany tyłem do kierunku jazdy Zaawansowana ochrona przed uderzeniem bocznym Technologia Redukcji Energii Funkcja odchylania jedną ręką Zagłówek z regulacją wysokości Uchwyt na pasek ISOFIX Skorupa pochłaniająca energię
Instrukcja pielęgnacji:
Pokrycia materiałowe można prać w pralce w temperaturze 30°
Kompatybilność:
Kompatybilny z wkładką dla noworodka, wkładką letnią, uchwytem na kubek, prowadnicami ISOFIX, zestawem Sensorsafe 4 w 1
Montaż za pomocą mocowań ISOFIX: Zwróć uwagę na logo i-size. Jeśli fotel pojazdu jest oznaczony tym logo, jest on odpowiedni do użycia ze wszystkimi fotelikami dziecięcymi i-size i dlatego nie pojawi się na naszej liście kompatybilnych pojazdów. Jeśli Twój pojazd nie jest wyposażony w fotel i-Size, sprawdź kompatybilność swojego pojazdu. Jeśli na liście nie ma Twojego pojazdu, prosimy o kontakt z naszym działem obsługi klienta.
Newsletter - Dowiedz się jako pierwszy o naszych najnowszych ofertach i rabatach!