Solution S2 i-fix Nature Green 2023 fotelik samochodowy

729,00 zł
Czas realizacji to: 2 - 14 dni roboczych
Producent: Cybex
Fotelik samochodowy, który jest tak elastyczny, jak muszą być rodzice. Fotelik samochodowy Solution S2 i-Fix rośnie razem z dzieckiem od trzeciego do dwunastego roku życia, zapewniając idealne dopasowanie na każdym etapie.

Najważniejsze informacje:
Pomaga utrzymywać głowę dziecka w chronionej pozycji Ustawione fabrycznie zabezpieczenie boczne, aby zapobiec błędom podczas montażu Rośnie razem z dzieckiem
Długotrwałe dopasowanie, zwiększające bezpieczeństwo podróży
Odchylany zagłówek utrzymuje głowę dziecka podczas snu w chronionej pozycji, otuloną zabezpieczeniami głowy i barków. W przypadku uderzenia z boku głowa i szyja są chronione, natomiast system ochrony przed uderzeniem bocznym pomaga odprowadzać siłę uderzenia od dziecka. Możliwość regulacji wysokości jedną ręką (12 ustawień) oznacza, że fotelik Solution S2 i-Fix zawsze będzie rósł szybciej, niezależnie od tempa wzrostu Twojego dziecka.

Specyfikacje techniczne:
UN R129/03 Wzrost: 100–150 cm Waga: od ok. 15 do 50 kg Wiek: od ok. 3 do 12 lat
Funkcje:
Opatentowany odchylany zagłówek Zaawansowany system ochrony przed uderzeniem bocznym Regulacja wysokości w 12 pozycjach Zintegrowany system wentylacji ISOFIX Bardzo szeroka i głęboka poduszka fotelika Regulowane oparcie Skorupa pochłaniająca energię
Instrukcja pielęgnacji:
Pokrycia materiałowe można prać w pralce w temperaturze 30°
Kompatybilność:
Kompatybilny z wkładką letnią, prowadnicami ISOFIX, uchwytem na kubek
Montaż za pomocą pasa samochodowego: Fotelik może być używany ze schowanymi ramionami blokującymi ISOFIX na wszystkich fotelach samochodowych z trzypunktowym automatycznym pasem bezpieczeństwa.
Newsletter - Dowiedz się jako pierwszy o naszych najnowszych ofertach i rabatach!