Balios S Lux SLV Lava Grey 2023 wózek spacerowy

2 399,00 zł
Czas realizacji to: 2 - 14 dni roboczych
Producent: Cybex

Zupełnie nowy wózek Balios S Lux został stworzony z myślą o miejskim stylu życia. Jest wyjątkowo elastyczny i zapewnia luksusowy komfort zarówno rodzicom, jak i dziecku.

Specyfikacje:
Przedział wiekowy: Od urodzenia do ok. 4 lat Waga dziecka: Maks. 22 kg
Przeznaczony do miasta
Balios S Lux zapewnia maluszkowi bezpieczeństwo i wygodę, dzięki czemu z pewnością siebie stawisz czoło miejskim wyzwaniom. System podróżny umożliwia wybór nowej gondoli Cot S Lux, fotelika samochodowego dla niemowląt lub fotelika wózka. Możesz także używać miękkiej gondoli Cocoon S, aby zapewnić swojemu noworodkowi przytulną podróż. Zaawansowana amortyzacja przystosowana do warunków miejskich łagodzi przejazdy po nierównych chodnikach, a ergonomiczne odchylenie do pozycji leżącej zapewnia maluszkowi możliwość wygodnego leżenia i relaksowania się już od pierwszych dni życia. Z kolei pasy bezpieczeństwa z systemem jednego pociągnięcia zapewniają precyzyjne dopasowanie w kilka sekund, co przekłada się na dodatkowy komfort i bezpieczeństwo.

Instrukcja pielęgnacji:
Pokrycia materiałowe można prać w pralce w temperaturze 30°
Zgodność:
Cot S Lux Foteliki samochodowe dla niemowląt (i adaptery) CYBEX Cocoon S Osłona przeciwdeszczowa Balios S Lux Uchwyt na kubek 2-w-1 Śpiworek Gold Snogga 2 Summer Seat Liner Newborn Nest Parasolka do wózka Platinum (Black)

Newsletter - Dowiedz się jako pierwszy o naszych najnowszych ofertach i rabatach!