01 WÓZEK SPAC. XPLODE STEEL GRAPHITE

1 399,00 zł
Czas realizacji to: 2 - 14 dni roboczych
Producent: FUTURE DESIGN

Future design to innowacyjna marka, spełniająca oczekiwania najbardziej wymagających rodziców, którzy cenią sobie awangardowy design i nietuzinkowe rozwiązania. Podczas ich projektowania stawiamy na bezpieczeństwo i komfort, poddając je rygorystycznym testom przeprowadzanym przez renomowane jednostki badawcze.

Wózek Xplode to propozycja dla rodziców ceniących sobie nowatorskie rozwiązania gwarantujące dziecku komfort i bezpieczeństwo podczas spacerów w trudnym terenie. Bezobsługowe pneumatyczne koła, regulowana twardość zawieszenia, tkanina z powłoką hydrofobową odporną na promieniowanie UV 50 stawiają Xplode na pozycji lidera w swojej klasie, a bez wątpienia jest to klasa premium.
Xplode został wyposażony w bogaty zestaw dodatków. Między innymi ocieplany pokrowiec, który może pełnić funkcję śpiworka dla dziecka w chłodniejsze dni, odczepiany uchwyt na butelkę, osłonę przeciwdeszczową i moskitierę.

WIELOFUNKCYJNA BUDKA
Przestronna budka wykona z tkaniny z powłoką hydrofobową odporną na promieniowanie UV 50, powiększana o dodatkową sekcję, zapewni skuteczną ochronę przed słońcem, wiatrem i deszczem.

PERFEKCYJNA CYRKULACJA POWIETRZA
Okno wentylacyjne w tylnej sekcji budki zabezpieczone dodatkową siatką ułatwiającą cyrkulację powietrza wewnątrz wózka sprawdza się w okresie letnim.

STYLOWE I PRAKTYCZNE DETALE
Obszyta ręcznie wysokiej jakości skórą, regulowana rączka sprawia, że wózek prowadzi się komfortowo zarówno rodzicom o wysokim, jak i niższym wzroście.

PRZESTRONNE WNĘTRZE
Wyjątkowo obszerne siedzisko z regulowanym oparciem do pełnej pozycji leżącej, pozwala dziecku wygodnie siedzieć lub spać podczas spacerów.

KOMFORTOWE UŻYTKOWANIE
Regulowany podnóżek wykończony skórzanymi detalami zapewnia wygodne ułożenie nóg zarówno podczas aktywnych spacerów, jak i beztroskich drzemek.

BEZPIECZEŃSTWO NA KAŻDYM KROKU
Pas krokowy i barierka z ekoskóry zwiększają bezpieczeństwo dziecka.

BARIERKA 360°
Barierka wyposażona w najnowszy system 360° znacząco poprawiająca walory użytkowe wózka.

KOMPAKTOWY ROZMIAR
Xplode będąc dużym, komfortowym wózkiem w trakcie użytkowania, wyposażony jest w intuicyjny system łatwego składania, dzięki czemu osiąga kompaktowy rozmiar po złożeniu.

AMORTYZACJA NA KAŻDY TEREN
Regulowana twardość zawieszenia to pionierskie rozwiązanie w wózkach spacerowych, dzięki temu udogodnieniu możemy dostosować amortyzację do terenu, na którym będziemy spacerować.

NIEZNISZCZALNE PNEUMATYCZNE KOŁA
Xplode został wyposażony w pełni łożyskowane, bezobsługowe pneumatyczne koła, które pozwalają mu pokonać wszelkie rodzaje nawierzchni.
Newsletter - Dowiedz się jako pierwszy o naszych najnowszych ofertach i rabatach!