02 WÓZEK SPAC. XPLODE LITE SEAL GREY

1 199,00 zł
Czas realizacji to: 2 - 14 dni roboczych
Producent: FUTURE DESIGN

Future design to innowacyjna marka, spełniająca oczekiwania najbardziej wymagających rodziców, którzy cenią sobie awangardowy design i nietuzinkowe rozwiązania. Podczas ich projektowania stawiamy na bezpieczeństwo i komfort, poddając je rygorystycznym testom przeprowadzanym przez renomowane jednostki badawcze.

Wózek Xplode Lite to miejski wariant innwowacyjnego modelu Xplode. Na uwagę w tym modelu zasługuje żakardowa tkanina z powłoką hydrofobową odporną na promieniowanie UV 50 wzobacona o luksusowe detale i stylowe przeszycia. Podczas spaceru Xplode Lite nie może zosatać nieuzauważony, jego unikalny wygląd przykuwa uwagę wszystkich.Xplode Lite został wyposażony w ocieplany pokrowiec, który może pełnić rolę śpiworka dla dziecka w chłodniejsze dni, a także odczepiany uchwyt na butelkę oraz pojemny kosz na zakupy.

WIELOFUNKCYJNA BUDKA
Przestronna budka wykona z tkaniny z powłoką hydrofobową odporną na promieniowanie UV 50, powiększana o dodatkową sekcję, zapewni skuteczną ochronę przed słońcem, wiatrem i deszczem.

PERFEKCYJNA CYRKULACJA POWIETRZA
Okno wentylacyjne w tylnej sekcji budki zabezpieczone dodatkową siatką ułatwiającą cyrkulację powietrza wewnątrz wózka sprawdza się w okresie letnim.

REGULOWANA RĄCZKA
Regulowana rączka sprawia, że wózek prowadzi się komfortowo opiekunom o różnym wzroście.

PRZESTRONNE WNĘTRZE
Wyjątkowo obszerne siedzisko z regulowanym oparciem do pełnej pozycji leżącej, pozwala dziecku wygodnie siedzieć lub spać podczas spacerów.

KOMFORTOWE UŻYTKOWANIE
Regulowany podnóżek wykończony stylowymi przeszyciami zapewnia wygodne ułożenie nóg zarówno podczas aktywnych spacerów, jak i beztroskich drzemek.

BEZPIECZEŃSTWO NA KAŻDYM KROKU
Pas krokowy i barierka zwiększają bezpieczeństwo dziecka.

BARIERKA 360°
Barierka wyposażona w najnowszy system 360° znacząco poprawiająca walory użytkowe wózka.

KOMPAKTOWY ROZMIAR
Xplode Lite będąc dużym, komfortowym wózkiem w trakcie użytkowania, wyposażony jest w intuicyjny system łatwego składania, dzięki czemu osiąga kompaktowy rozmiar po złożeniu.

AMORTYZACJA NA KAŻDY TEREN
Regulowana twardość zawieszenia to pionierskie rozwiązanie w wózkach spacerowych, dzięki temu udogodnieniu możemy dostosować amortyzację do terenu, na którym będziemy spacerować.

DUŻE BEZOBSŁUGOWE KOŁA
Xplode Lite został wyposażony w pełni łożyskowane, bezobsługowe koła z pianki EVA o dużej średnicy przód 20 cm tył 29 cm




Newsletter - Dowiedz się jako pierwszy o naszych najnowszych ofertach i rabatach!