Talos S Lux SLV Ocean Blue

2 849,00 zł
Czas realizacji to: 2 - 14 dni roboczych
Producent: Cybex

Talos S Lux to wózek terenowy, którym można zabierać dziecko na spacery w plenerze już od pierwszych chwil. System podróżny umożliwia wygodne ułożenie noworodka w gondoli Cot S Lux, foteliku samochodowym dla niemowląt lub miękkiej gondoli Cocoon S. A gdy mały poszukiwacz przygód nieco urośnie, może podziwiać widoki z wytrzymałego fotelika wózka ze stabilną ochroną boczną i wysokiej jakości luksusową tapicerką.

Amortyzacja terenowa i odporne na przebicia koła zostały opracowane z myślą o pokonywaniu trudnych nawierzchni przy jednoczesnym zapewnieniu dziecku komfortu. A ponieważ podczas przygód w terenie zawsze trzeba pokonywać nierówności, wyjątkowe pasy bezpieczeństwa z systemem jednego pociągnięcia umożliwiają precyzyjne dopasowanie w kilka sekund, co zapewnia bezpieczeństwo dziecku. Nie musisz już więc podążać utartymi ścieżkami.

TALOS S LUX to praktyczna i funkcjonalna spacerówka, z którą możliwe są komfortowe spacery po niemal każdej nawierzchni. Duża budka przeciwsłoneczna jest wyposażona w filtr UPF 50+. Dzięki temu wnętrze wózka nie nagrzewa się, a dziecko jest odpowiednio chronione od silnych promieni słonecznych. Składanie wózka jest bardzo proste i nie sprawia rodzicom najmniejszych problemów. Obecność kosza zakupowego u dołu wózka pozwoli rodzicom wykonać zakupy w czasie spacerów z dzieckiem. Model jest przeznaczony dla dzieci, które potrafią już siedzieć. Produkt posłuży do osiągnięcia przez dziecko wagi 22 kg.
Niezależnie od pory roku maluszek będzie mieć pełen komfort i bezpieczeństwo dzięki ochronie przed warunkami pogodowymi. Wysokiej jakości budka przeciwsłoneczna XXL zapewnia pełną ochronę przed słońcem, wiatrem i deszczem. A ochrona przed wiatrem bezpiecznie osłania przed zimnem opatulonego we wnętrzu wózka maluszka.

Wyposażenie:
-Rączka jest regulowana w łatwy teleskopowy sposób, by rodzice mogli dopasować ją do swojego wzrostu
-Podnóżek i oparcie siedziska są regulowane, co pozwoli zapewnić dziecku maksymalny komfort w każdej chwili
-Budka przeciwsłoneczna o rozmiarze XXL jest regulowana, co pozwala zapewnić dziecku maksymalną ochronę od silnego słońca
-W budce znajduje się dodatkowo przeciwsłoneczny filtr UPF 50+, dzięki któremu wnętrze wózka nie nagrzewa się
-Pasy bezpieczeństwa w siedzisku w połączeniu z barierką ochronną dbają o to, by maluch nie wypadł z wózka w czasie spacerów
-Odporne na przebicie koła terenowe dają możliwość spacerowania ze spokojem nawet po nierównym podłożu
-Dodatkowo wszystkie koła są amortyzowane, by dziecko miało zapewnioną wygodę w czasie spacerów po nierównościach
-Kosz zakupowy ma dużą pojemność, co umożliwia rodzicom wykonywanie codziennych zakupów na spacerach z dzieckiem
-Tylne koła mają dużą średnicę, by łatwiej można było spacerować po nierównościach
-Rodzice mogą zamocować siedzisko w obu kierunkach jazdy, co jest wygodne dla rodziców i dziecka
-Na stelaż TALOS S LUX można wpiąć gondolę, siedzisko spacerowe i fotelik samochodowy przy użyciu dodatkowych adapterów

Newsletter - Dowiedz się jako pierwszy o naszych najnowszych ofertach i rabatach!