04 WÓZEK SPAC. X-RAY STEEL GRAPHITE

899,00 zł
Czas realizacji to: 2 - 14 dni roboczych
Producent: FUTURE DESIGN
Wózek X-RAY to kompaktowa spacerówka z przeznaczeniem dla aktywnej, nowoczesnej rodziny, którą fascynują podróże i spacery w miejskiej przestrzeni. Całość jest wzbogacona o gustowne detale, nadając mu wyjątkowego stylu.

X-RAY to propozycja dla rodziców ceniących sobie nowatorskie rozwiązania, będące gwarancją komfortu oraz bezpieczeństwa dziecka, posiada unikalny system automatycznego składania, umożliwiający złożenie wózka praktycznie jednym ruchem.

Wózek ten łączy lekką wagę, ułatwiającą przenoszenie go, z pełnowymiarowym wygodnym siedziskiem. Pełna regulacja oparcia i podnóżka pozwala na ułożenie dziecka w pozycji od siedzącej do całkowicie leżącej.

Multifunkcyjna budka wykona jest z tkaniny z powłoką hydrofobową i filtrem UV 50. Zabezpiecza skutecznie malucha przed wiatrem, deszczem czy słońcem. Tylna sekcja budki jest rozpinana i wyposażona w siatkę wentylacyjną, ułatwiającą cyrkulację powietrza wewnątrz siedziska. Dodatkowo w górnej części budki znajduje się okienko, umożliwiającą obserwowanie swojej pociechy.

X-RAY wyposażony jest w barierkę 360 stopni, znacząco ułatwiającą zajmowanie miejsca przez małego pasażera. Za bezpieczeństwo odpowiadają pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa z miękkimi nakładkami naramiennymi. Łącząca je klamra magnetyczna, sprawia, że ich zapinanie jest szybkie i ciche. Innowacyjne, bezobsługowe koła PU z amortyzacją zawieszenia bez wątpienia gwarantują dziecku niezwykle wygodny spacer, niezależnie od terenu. Rączka do prowadzenia wózka wykonana jest z przyjemnej w dotyku skóry z szykownymi przeszyciami, a pojemny kosz na zakupy pozwoli na przechowywanie wszystkich rzeczy niezbędnych na każdym spacerze.

X-RAY został wyposażony w zestaw bardzo użytecznych dodatków. W wyposażeniu znajdziemy między innymi osłonę przeciwdeszczową, moskitierę oraz ocieplany pokrowiec, który może pełnić rolę śpiworka dla dziecka w chłodniejsze dni.

Cechy produktu:
*Wielofunkcyjna budka
Multifunkcyjna budka zapewnia wygodną ochronę przed słońcem, wiatrem, śniegiem i ciekawskimi spojrzeniami. W tej budce Twoje dziecko zawsze czuje się bezpiecznie i komfortowo, jak u mamy.

*Bezpieczna magnetyczna klamra
Magnetyczna klamra ułatwi szybkie i komfortowe zapięcie dziecka w każdej sytuacji. Klamra jest prosta i cicha w użyciu - nie wydaje dźwięków, które mogłyby obudzić dziecko, zapewniając jednocześnie pełne bezpieczeństwo.

*Niezwykła tkanina hydrofobowa
To więcej niż wodoodporność – krople niemal odbijają się od pokrycia wózka, nie wsiąkając w tkaninę. To robi nie tylko wrażenie, ale i różnicę – żaden deszcz Was nie zatrzyma!

*Kompaktowy rozmiar
X-RAY posiada unikalny system automatycznego składania, który umożliwia złożenie wózka praktycznie jednym ruchem do kompaktowego rozmiaru. Idealny wózek podróżny do samochodu, pociągu i samolotu (należy sprawdzić wymogi linii lotniczych)

*Bezobsługowe koła PU
Bezobsługowe koła PU z amortyzacją zawieszenia gwarantują niezwykle wygodny spacer niezależnie od terenu. Pokonuj każdą nawierzchnię z łatwością i komfortem dla Twojego dziecka.

*Perfekcyjna cyrkulacja powietrza
Okno wentylacyjne w tylnej sekcji budki, zabezpieczone dodatkową siatką, ułatwia cyrkulację powietrza wewnątrz wózka. Idealne rozwiązanie na gorące, letnie dni.

*Stylowe detale
Rączka do prowadzenia wózka wykonana z przyjemnej w dotyku skóry z szykownymi przeszyciami nadaje wózkowi wyjątkowego stylu. Wózek łączy funkcjonalność z elegancją.

*Komfortowe użytkowanie
Regulowany podnóżek wykończony skórzanymi dodatkami zapewnia wygodne ułożenie nóg. Idealne rozwiązanie zarówno na aktywne spacery, jak i beztroskie drzemki.

*Regulowane oparcie i podnóżek
Pełna regulacja oparcia i podnóżka pozwala na ułożenie dziecka w pozycji od siedzącej do całkowicie leżącej. Zapewnia to maksymalny komfort podczas aktywnych spacerów i beztroskich drzemek.

*Bezpieczne pasy
Pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa z miękkimi nakładkami naramiennymi zapewniają maksymalne bezpieczeństwo. Łączą komfort i ochronę dla Twojego dziecka.

*Barierka 360°
Barierka wyposażona w system 360° znacznie ułatwia zajmowanie miejsca przez małego pasażera. Zwiększa komfort i bezpieczeństwo podczas każdego spaceru.

*Pojemny kosz
Duży kosz na zakupy pozwala na przechowywanie wszystkich rzeczy niezbędnych na każdym spacerze. Ciesz się wygodą i łatwością dostępu do najpotrzebniejszych przedmiotów.

*Przyjemne prowadzenie
Rączka wykonana z przyjemnej w dotyku skóry z eleganckimi przeszyciami zapewnia komfortowe prowadzenie wózka. Styl i wygoda na każdym kroku.

*Praktyczne wyposażenie
W wyposażeniu znajdziemy między innymi, odczepiany uchwyt na butelkę, osłonę przeciwdeszczową, moskitierę oraz ocieplany pokrowiec, który może pełnić rolę śpiworka dla dziecka w chłodniejsze dni.

Waga: 7,9 kg
Wymiary (dł./szer./wys.):
Rozłożony: 93/49/103 cm
Złożony: 23/49/55 cm
Siedzisko: 21/34/50 cm
Rozłożone Siedzisko: 43/34/50 cm
Kółko przód: 4,7"/12 cm
Kółko tył: 6,3"/ 16 cm
Newsletter - Dowiedz się jako pierwszy o naszych najnowszych ofertach i rabatach!