Delta 111 wózek dziecięcy

2 899,00 zł
Czas realizacji to: 2 - 14 dni roboczych
Producent: Adamex Baby

DELTA STANDARD
Delta to elegancki, komfortowy i nowoczesny wózek wielozadaniowy. Model ten posiada wygodny, zewnętrzny system składania gondoli na płasko, dzięki czemu podróżowania z wózkiem lub przechowywanie go w domu stało się jeszcze prostsze.
Co więcej, gondola posiada dwa otwory wentylacyjne odpinane na zamek (z przodu i z tyłu), dzięki czemu zapewnisz maluszkowi komfort podróży w każdą pogodę.
Dodatkowy klin z wentylacją znajduje się w budce gondoli, czyniąc go tym samym praktycznym przedłużeniem budki. Dla jeszcze większego komfortu, do zestawu dołączyliśmy blendę przeciwsłoneczną, która idealnie sprawdzi się w słoneczne dni osłaniając delikatną skórę Twojego dziecka przed promieniami słonecznymi.
Wygodny materac z pianki ryflowanej znajdujący się w gondoli, dzięki swojej sprężystości i elastycznej strukturze gwarantuje komfort spania i wysoką jakość wypoczynku jaką jest sen dziecka.
Zarówno w wersji gondolowej jak i spacerowej znajdują się adaptery z systemem pamięci tzw. memory button, które pozwalają na niezwykle łatwe zdejmowanie gondoli ze stelaża. Wystarczy je nacisnąć, a system pamięci utrzyma przyciski wciśnięte do momentu jej zdjęcia.
W zestawie znajduje się również siedzisko spacerowe, które możesz zamontować na stelażu w obu kierunkach, a co najważniejsze, możesz je złożyć razem ze stelażem bez względu na kierunek zamontowania.

Newsletter - Dowiedz się jako pierwszy o naszych najnowszych ofertach i rabatach!