Eezy S Passion Pink wózek spacerowy

1 099,00 zł
Czas realizacji to: 2 - 14 dni roboczych
Producent: Cybex

(ocena: 5/5)

Cybex Eezy S Plus przeznaczony jest dla maluszków o wadze do 17 kg - do 4 lat. Wózek jest niewiarygodnie lekki, dzięki czemu jest łatwy w przenoszeniu i przechowywaniu. Bezstopniowa regulacja oparcia do pozycji płaskiej sprawia, że wózek jest jeszcze bardziej komfortowy, umożliwiając dziecku drzemkę. Wyposażony w budkę XXL z dodatkową ochroną UVP 50+ oraz wizjerem, który zapewnia wentylację, a duże, amortyzowane koła zapewniają spokojne spacery nawet po wyboistych i nierównych terenach. Zdejmowana tapicerka pozwoli utrzymać spacerówkę w czystości.

Bardzo mały po złożeniu - Wózek spacerowy Eezy S Plus zajmuje naprawdę niewiele miejsca po złożeniu. Bez problemu zmieści się w każdym bagażniku samochodowym.
Wymiary po złożeniu: długość 29 cm, szerokość 45 cm, wysokość 59 cm.

Miękka amortyzacja - Stelaż modelu Eezy S Plus został wyposażony w sprężynową amortyzację na wszystkie cztery strony. Dzięki temu wózek prowadzi się dobrze po każdej nawierzchni również tej trudniejszej. Sprawę dodatkowo ułatwiają skrętne, przednie koła, które w razie potrzeby możemy zablokować do jazdy na wprost. Jazda po kostce, bruku czy asfalcie będzie samą przyjemnością zarówno dla Ciebie, jak i Twojej pociechy.

Mechanizm składania - Aby złożyć wózek spacerowy Eezy S Plus, wystarczą dosłownie dwa proste ruchy, a całość zajmuje maksymalnie kilka sekund. Co ważne, bez problemu możemy to zrobić przy użyciu tylko jednej ręki. Wózek po złożeniu samoczynni stoi pionowo, dzięki czemu łatwiej go przechowywać np. w mieszkaniu.

Regulacja pochylenia oparcia - To coś, co docenia absolutnie każdy w trakcie użytkowania wózka. Oparcie siedziska Cybex Eezy S Plus możemy płynnie wyregulować do pozycji półleżącej lub leżącej, umożliwiając dziecku wygodną drzemkę na świeżym powietrzu.

Materiały z filtrem przeciwsłonecznym - Cała, obszerna budka spacerówki Cybex Eezy S Plus została wykonana z materiałów wyposażonych w filtry przeciwsłoneczne UVP50+, dzięki czemu skutecznie blokują szkodliwe promieniowanie. Podwójne pokrycie osłoni malucha również przed wiatrem czy deszczem.

Kompatybilność z fotelikami dziecięcymi - Na stelażu spacerówki można zamontować wszystkie foteliki samochodowe Cybex oraz GB (wymaga oddzielnie dokupionych adapterów).

Pojemny kosz na zakupy - Spory kosz z łatwością pomieści wszystkie potrzebne akcesoria. Kształt stelaża został zaprojektowany w taki sposób, aby dostęp do zakupów był bardzo łatwy.

Łatwy do utrzymania w czystości - Wszystkie materiały wózka spacerowego Eezy S Plus możemy bez problemu zdjąć i wyprać w pralce (maks. 30 stopni). Ich przeszycie zostało wykonane w ten sposób, aby równie łatwo czyściło się tapicerkę ręcznie - np. mokrą chusteczką.

 

 

Sprawdź pozostałe wózki Cybex

 

Newsletter - Dowiedz się jako pierwszy o naszych najnowszych ofertach i rabatach!