PlusBaby łóżeczko/tapczanik 120x60 KINGA biała

299,00 zł
Czas realizacji to: 2 - 14 dni roboczych
Producent: Amal

Łóżeczko tapczanik

    Sen jest najważniejszą czynnością w życiu każdego z nas, dlatego niezmiernie ważne jest prawidłowe dopasowanie wielkości łóżka oraz twardości materaca. W przypadku dzieci sytuacja wygląda tak samo, jednak rodzice muszą zwrócić znacznie większą wagę do wyboru łóżeczka, bowiem wpływa ono na kształtowanie prostej postawy, co jest niezwykle istotne w okresie rozwojowym dziecka.

 Mamy świadomość tego, jak ważna jest wygoda i bezpieczeństwo, dlatego oferujemy Państwu łóżeczko tapczanik marki AMAL, które spełnia najwyższe standardy jakości. Zachęcamy do zapoznania się z opisem, aby jeszcze lepiej docenić walory produktu.

Specyfikacje

Łóżeczko AMAL zostało zaprojektowane w taki sposób, aby zapewnić maksimum bezpieczeństwa dla maluszka. Wykonane z wysokogatunkowego rodzaju drewna pokrytego ekologiczną farbą. Elementy te mają rzeczywisty wpływ na zdrowie i bezpieczeństwo dziecka. Tapczanik ma wymiary 120x60, dzięki czemu idealnie nadaje się na pierwsze łóżeczko dla każdego maluszka.

            Największą zaletą tego rodzaju łóżeczka jest to, że umożliwia wielokrotne montowanie i demontowanie, dzięki czemu jest funkcjonalne. Istotny dla rodziców powinien być również fakt, że łóżeczko AMAL ma wyjmowane trzy drążki, co umożliwia regulację wysokości dna na trzech poziomach. Takie rozwiązanie sprawia, że łóżeczko tapczanik jest jeszcze bardziej bezpieczne dla maluszka, a jego konstrukcja przystosowana do potrzeb wszystkich rodziców.

 Nowoczesny design

 Producent łóżeczek AMAL słynie nie tylko z funkcjonalnych i bezpiecznych produktów, ale również ponadczasowych modeli, które zaskakują swoim designem setki rodziców. Marka zyskała popularność zarówno w Polsce, jak i całej Europie.

            Umiejętne połączenie barw i profesjonalne wykończenia sprawiają, że łóżeczka pasują do każdego pomieszczenia, zatem nie są jedynie miejscem spania dla Twojego malucha, ale również dodatkowym elementem wystroju nadającym bajkowego charakteru.

Na stronie eplusbaby.pl znajdziesz te i inne artykuły producenta w świetnych cenach, nie czekaj, sprawdź już teraz!

----------------------------------

• wymiary: 120x60 cm
drewno bukowe, pokryte lakierem ekologicznym z atestem dla dzieci
• trzy wysokości umieszczania dna łóżeczka
• trzy wyciągane drążki

 

Zobacz więcej w kategorii Łóżka 120 dla dziecka 

 

Newsletter - Dowiedz się jako pierwszy o naszych najnowszych ofertach i rabatach!