CHODZIK ROŚNIJ ZE MNĄ SMILY PLAY 1/3

179,90 zł
Czas realizacji to: 2 - 14 dni roboczych
Producent: ProBaby PSD

(ocena: 5/5)

Chodzik Rośnij ze Mną to:
* doskonała pomoc podczas nauki chodzenia, zachęca do stawiania pierwszych kroczków.
* dba o stabilną postawę dziecka,
* zawiera Muzyczne Centrum Aktywności z odłączanym pianinkiem i telefonem,
* ruchome i grające elementy stymulują rozwój zmysłów dziecka.

Chodzik Rośnij ze Mną Smily Play to niezastąpiona pomoc podczas stawiania pierwszych kroków. To idealny chodzik dla dziewczynki i chłopca pomiędzy 6. a 36. miesiącem życia. Jest solidnie wykonany i gwarantuje maluchowi stabilne podparcie – dzięki temu nauka chodzenia jest dla dziecka bezpieczna i zapewnia mu mnóstwo radości!
Chodzik-pchacz Smily Play to wielofunkcyjna zabawka, na którą składa się również Muzyczne Centrum Aktywności. Ruchome elementy do naciskania, przekręcania i przesuwania zwiększają precyzję motoryki małej oraz oddziałują na myślenie przyczynowo-skutkowe. Zabawne dźwięki i światełka, jakie emituje zabawka, ćwiczą słuch i wzrok maluszka. Zmysł wzroku, a także dotyku, stymulują również kolorowe przyciski, koła zębate czy kule o różnych fakturach. Zabawka posiada odłączane pianinko i telefon, którymi brzdąc może bawić się oddzielnie.

Chodzik Rośnij ze Mną pomaga dziecku podczas nauki chodzenia, wspiera koordynacją ruchową, rozwija zdolności poznawcze, a przede wszystkim zapewnia niesamowitą ilość fascynującej, muzycznej zabawy!

Zabawka została wykonana z bezpiecznego plastiku, który jest odporny na uszkodzenia, jakie może zgotować jej brzdąc. Wykorzystany materiał jest łatwy do utrzymania w czystości. Jest bezpieczna – nie posiada ostrych krawędzi ani łatwych do wyciagnięcia małych elementów. Nogi chodzika mogą zostać zdemontowane, dzięki czemu jest łatwy w transporcie. Chodzik Rośnij ze Mną wymaga 3 baterii AA 1,5 V. Baterie dołączono do zestawu.

 

 

Newsletter - Dowiedz się jako pierwszy o naszych najnowszych ofertach i rabatach!