Aton 5 Soho Grey mid grey fotelik samochodowy

439,00 zł
Czas realizacji to: 2 - 14 dni roboczych
Producent: Cybex

Cybex Aton 5 to absorbujący energię uderzenia fotelik samochodowy, kory pełni także funkcję nosidelka samochodowego. Najnowsza wersja uznanego Aton. Od poprzednika różni się jedynie wymiarami. Chroni dziecko przy zderzeniach bocznych.

Wygodna i zdrowa pozycja niezależnie od wieku dziecka
Niespotykana w innych fotelikach wygoda i dbałość o zdrowie. Miejsce, w którym siedzi maleństwo możesz ustawić tak, aby jego delikatne mięśnie zawsze były w odpowiednej dla jego wieku pozycji. Najmłodsi powinni znajdować się w jak najbardziej płaskim ułożeniu. Głowa tych nieco starszych musi z biegiem czasu przesuwać się do góry. Dzięki temu ryzyko uduszenia spada a rozwój przebiega prawidłowo. Dlatego jeśli dziecko już trochę podrośnie wyjmij z fotelika specjalną,dołączoną wkładkę dla noworodka.

Budka Aton 5 w dużym rozmiarze
Słońce? Wiatr? Dzięki przestronnemu daszkowi z filtrem UV 50+ maleństwo jest przed tym zawsze chronione. A gdy warunki pogodowe są bardziej sprzyjające lub jeśli chcesz pobawić się ze swoim dzieckiem np. na postoju lub jako pasażer, odchyl budkę. Jest ona regulowana aż w 4 pozycjach.

Regulowany zagłówek
Delikatny i mały noworodek musi znajdować się w możliwie najwygodniejszej pozycji. Nie chodzi tylko o komfort. Odpowiednie usadowienie ma wpływ na prawidłowy rozwój dziecka. Fotelik Cybex Aton 5 zapewnia aż 8 stopni regulacji. Dzięki temu maluch będzie czuł się dobrze zawsze.

Zaawansowana ochrona boczna
Zderzenia są szczególnie niebezpieczne jeśli dziecko jest bardzo małe - ma ono jeszcze bardzo delikatne mięśnie i kości. Konstrukcja oraz materiały Atona zapewniają pochłanianie energii w momencie kiedy na bok samochodu działają siły. Na wysoką ochronę składają się: wytrzymałość komponentów, kształt, pasy oraz specjalnie wyprofilowany zagłówek.

Regulowana pozycja leżenia
Nie tylko zagłówek może być ustawiany wedle wygody. To samo możesz zrobić z wkładką. Jest ona zintegrowana z oparciem główki - tak, by rosnące dziecko miało adekwatną do swojego wzrostu pozycję przez caly czas.

Pasy dostosowane do małego dziecka
Noworodek i mały bobas mogą czuć się niekomfortowo z powodu pasów. Ale nie w Cybex Aton 5. Fotelik posiada miękkie nakładki na uprzęży. Jest ona w najbardziej pasującym do sylwetki kształcie litery "Y" i możesz ją wyregulować tak, by nie sprawiała dziecku kłopotu. Jest ona łatwa w zapięciu.

Baza ISOFIX
System, który powoli staje się standardem w świadomości rodziców. Pozwala na instalację fotelika Cybex Aton 5 tyłem do kierunku jazdy - najbezpieczniejszej i rekomendowanej przez ekspertów pozycji dla każdego dziecka jadącego samochodem. Zapewnia on także więcej stabilności. (Baza sprzedawana oddzielnie: Cybex ATON Baza 2-fix).

Stwórz Travel System
Połącz Aton 5 z innymi elementami! Posiadając Adaptery M-Line i ramę wózka Cybex wepnij w nią fotelik, siedzisko spacerowe lub gondolę. Dzięki temu rodzic jest gotowy na każdą sytuację. Małe zakupy na drugim końcu miasta lub dalej? Zapakuj do bagażnika samochodu stelaż, by następnie przenieść do niego nosidełko.

Zobacz więcej w kategorii Foteliki samochodowe 13kg

 

Newsletter - Dowiedz się jako pierwszy o naszych najnowszych ofertach i rabatach!