KIDDY Cruiserfix 3 Indigo Blue Melange - Ice Grey

949,00 zł
Czas realizacji to: 2 - 14 dni roboczych

Fotelik Cruiserfix 3 spełnia wymagania nowej normy ECE-R44/04, a nawet je przekracza. Dodatkowe funkcje, takie jak głębsze usadowienie dziecka w foteliku oraz podnóżek z możliwością dostosowania w pięciu pozycjach, dają nie tylko komfort, ale również poprawiają bezpieczeństwo dzięki optymalnej adaptacji ergonomiki dziecka. Cruiserfix 3 rośnie razem z dzieckiem i dostosowuje się szerokością i wysokością do wielkości jego ciała. Można go stosować od ok. 3 lat (15 kg) do 12 lat (36 kg).

Regulowany i wygodny | Model Cruiserfix 3 można dostosowywać indywidualnie do wielkości ciała dziecka. Oparcie pod plecy o regulowanej szerokości i wysokości rośnie wraz z dzieckiem od wieku ok. 3 do 12 lat, dopasowując się idealnie do jego wielkości. Podnóżek z możliwością regulacji w pięciu pozycjach można dostosować idealnie do potrzeb dziecka.

Maksymalna ochrona przed uderzeniem bocznym | Zaawansowany technologicznie materiał „Honey Comb 2“ pochłaniający energię jest stosowany we wrażliwych okolicach głowy i ramion, zapewniając szczególna ochronę tym wrażliwym miejscom ciała dziecka.

Kiddy Shock Absorber | Amortyzator Kiddy) Foteli samochodowy jest zawsze zabezpieczony trzypunktowym pasem bezpieczeństwa. Jednak ten system zaprojektowano z myślą o dorosłych. Kiddy Shock Absorber pochłania energię działającą na trzypunktowy pas i chroni dziecko w razie wypadku lub gwałtownego hamowania.

Odpowiednie klamry na przejście pasów samochodowych | Poprowadzenie pasa oznaczone na czerwono nie tylko ułatwia zapięcie, ale także eliminuje ryzyko niewłaściwego użycia.

Łączniki K-fix+ | Przy użyciu praktycznych łączników k-fix+ fotelik można łatwo przymocować do systemu Isofix w samochodzie. Zoptymalizowany system k-fix+ umożliwia również przesuwanie fotelika na boki w celu pochłonięcia energii uderzenia bocznego podczas wypadku. W samochodach bez systemu Isofix łączniki k-fix+ można łatwo składać.

Kiddy Cruiserfix 3 | Specyfikacje

Norma
Grupa: 2/3
Wiek dziecka: Od ok. 3 – 12 roku
Wzrost dziecka: 15 – 36 kg
Zgodny z normą: ECE-R44/04 (Supplement 10)
Waga: 7.6 kg

Wymiary fotelika
Wysokość: 65 - 83 cm
Szerokość; 55 - 64 cm
Głębokość: 45 - 50 xcm

Pozostałe wymiary fotelika
Szerokość zagłówka: 21 cm
Szerokość w ramionach: 31 – 41 cm
Szerokość w biodrach: 30 cm
Wysokość zagłówka: 37 – 55 cm
Głęboość siedziska: 37 – 42 cmc
Montowany
* przodem do kierunku jazdy;
* za pomocą łączy Isofix i pasa samochodowego;

Bezpieczny
* zgodny z europejska normą bezpieczeństwa ECE-R44/04;
* zagłówek wykonany w technologii ,,plastra miodu" pochłania energię zdarzenia drogowego i chroni okolice głowy i szyi dziecka;
* rozbudowana ochrona boczna - Kiddy Shocka Absorber pochłania energię działającą na trzypunktowy pas podczas wypadku lub gwałtownego hamowania;
* oznaczone na czerwono miejsca prawidłowego prowadzenia pasa samochodowego;

Łatwy w użytkowaniu
* szybki i prosty montaż w samochodzie za pomocą łączy Isofix;
* możliwość schowania w skorupie fotelika złączy Isofix i zamontowanie fotelika tylko za pomocą samochodowego pasa bezpieczeństwa;
* regulacja zagłówka jedną ręką;
* regulacja szerokości - aż o 10 cm;
* regulowany, wysuwany podnóżek, by podczas podróży nóżki dziecka nie drętwiały;

Newsletter