Sirona S i-size Magnolia Pink fotelik samochodowy + GRATIS!

1 799,00 zł
Czas realizacji to: 2 - 14 dni roboczych
Producent: Cybex

(ocena: 5/5)

Cybex Sirona S I-Size to niezwykle wygodny fotelik samochodowy. Duży nacisk kładzie jednak także na wygodę dziecka i łatwość obsługi.

Obrotowy fotelik
Fotelik także bokiem do kierunku jazdy. Pamiętaj, że to usprawnienie tylko na postój. Dzięki temu o wiele łatwiej usadzisz swoją pociechę w siedzisku. Koniec z nadwyrężaniem nadgarstków czy ramion. Dziecko rośnie szybko, więc Cybex Sirona S i-Size pomoże ci przed i po podróży.

Opcja łatwego karmienia podczas przerwy w jeździe! Posiłek malucha nie musi stawać się długą skomplikowaną operacją. Nie macie czasu lub nie chcecie iść do restauracji podczas długiej jazdy samochodem? Zostańcie w środku.
Wystarczy obrócić siedzisko fotelik samochodowego i usiąść obok - to sprawne karmienia bez wysiadania.
Funkcja obrotu to rzadko spotykana zaleta w fotelikach samochodowych.

Jeszcze łatwiej
To kolejna rzadka zaleta. Dzięki niej obsługa fotelika upraszcza się do maksimum. To bardzo prosty, ale skuteczny patent. Pasy wewnętrzne fotelika odchylisz na bok. Zaczepisz je o panele boczne. Nie spadają one w dół. Nie zsuwają na siedzisko. Nie plątasz się więc przy wsadzaniu swojej pociechy na fotelik. To szczególnie istotne w przypadku ruchliwych dzieci.
Te sprytne rozwiązania pozwolą ci oszczędzić czas i energię.

Boczna ochrona
Bezpieczny fotelik samochodowy to taki, który ochronę dziecka traktuje kompleksowo. Cybex Sirona S i-Size tak właśnie robi. Projektant zadbał o każdy aspekt. Dlatego ochrona boczna spełnia najwyższe normy. Uderzenia w bok pojazdu to rzadsze kolizje. Jednak są poważniejsze od pozostałych.
Wzmocnione panele boczne + wysuwane elementy systemu L.S.P.. Chłoną energię uderzenia zanim dotrze ona do dziecka.

Komfortowy fotelik Cybex Sirona i-Size
Komfort też się liczy. Może on iść w parze z wysoką ochroną. Ważne tylko, by w trakcie pracy nad wygodnym folelikiem pamiętać o bezpieczeństwie. Cybex Sirona S i-Size łączy te dwie pozornie sprzeczne zalety. To dzięki wmontowanej bazie.
Przesuwaj siedzisko na bazie. Zmieniaj kąt nachylenia. Dajesz dziecku siedzącą lub półleżącą pozycję. W przypadku najmłodszego dziecka to pozycja niemal leżąca.

Wyregulujesz także zagłówek.

Tyłem do kierunku jazdy: 5 kątów do wyboru.
Przodem do kierunku jazdy: 3 kąty do wyboru.

Większe bezpieczeństwo także przodem
Pozycja przodem? Większe bezpieczeństwo, niż w innych fotelikach przodem do kierunku jazdy. To za sprawą systemu ER-Tech. Rozprasza on energię uderzenia czołowego. Tego nie ma w innych siedziskach samochodowych dla dzieci.

Pamięta i pilnuje porządku za ciebie
Nie musisz liczyć, zapisywać albo pamiętać. Cybex Sirona S i-Size zrobi to za ciebie. O co chodzi? Pozycja tyłem ma x5 bardziej większą skuteczność ochrony niż przodem do drogi. Im dłużej dziecko jeździ tyłem, tym lepiej. Ten fotelik nie pozwoli ci obrócić siedziska zbyt wcześnie. To zasługa systemu DDC - Driving Direction Control.

Pakiet testów na potwierdzenie bezpieczeństwa i klasy
Przebadany na wszelkie sposoby. Pod kątem bezpieczeństwa, wygody, łatwości obsługi i jakości materiałów. Najbardziej ceniony i wszechstronny test zaliczony na 4/5 - ADAC. Oprócz tego także TCS i OAMTC. Spełnia rygorystyczną normę bezpieczeństwa i-Size.

Zobacz więcej w kategorii Foteliki samochodowe 0-18kg

 

Newsletter - Dowiedz się jako pierwszy o naszych najnowszych ofertach i rabatach!