Przegląd prześcieradeł PlusBaby

Wybierając prześcieradło do dziecięcego łóżeczka, każdy rodzic pragnie wykonania najwyższej jakości. Ponadto, dobrze, aby prześcieradło było w stonowanej kolorystyce, która będzie uspokajać dziecko. Prześcieradło w łóżeczku małego dziecka jest szczególnie podatne na zabrudzenia, dlatego dobrze, aby materiał chronił był na nie odporny. Prześcieradła są niezwykle ważne dla zapewnienia prawidłowego snu dziecka. Wysokiej jakości prześcieradła znajdziemy na stronie PlusBaby. Poniżej przedstawiamy przegląd prześcieradeł dostępnych na stronie.

Prześcieradło bawełniane z gumką 120x60

Na stronie PlusBaby znajdziemy prześcieradło do dziecięcego łóżeczka, które wykonane jest w 100% z bawełny. Ważnym elementem jest starannie wszyta gumka, która zapewnia idealne dopasowanie i przyleganie do łóżeczka o wymiarach 120x60. Prześcieradło dostępne jest w kilku wersjach kolorystycznych: biały, popiel, brudny róż oraz niebieski jeans. Starannie wykonane, miękkie prześcieradło sprawi, że dziecko będzie odczuwało ogromny komfort podczas spania. Dodatkowym atutem jest niska cena, która idzie w parze z produktem wysokiej jakości.

przescieradlo-do-next2me-stars

Kup prześcieradło Next2ME Stars

 

Prześcieradło do Next2ME Stars

To prześcieradło przeznaczone jest do łóżeczka Next2Me. Producentem jest Chicco, czyli znana marka produkująca produkty dla dzieci. Prześcieradło otoczone jest gumką, która sprawia, że nie zsunie się ono z materaca podczas snu dziecka. Wykonane jest w 100% z bawełny, która skutecznie chroni przed zabrudzeniami. Prześcieradła sprzedawane są w atrakcyjnej cenie w dwupaku. W komplecie znajdziemy białe prześcieradło oraz prześcieradło w drobne gwiazdki, które doda dziecięcemu pokojowi bajkowej atmosfery.

Prześcieradło do Next2Me Zodiac

To prześcieradło jest odpowiedzią dla poprzedniej wersji wzorów. Prześcieradło Zodiac również wykonane jest z chroniącej przed zabrudzeniem bawełny. Posiada porządnie wszytą gumkę, która skutecznie uniemożliwia zsunięcie się prześcieradła z materaca, nawet podczas niespokojnego snu dziecka. W komplecie znajdują się dwie sztuki: jedna w kolorze białym, druga zaś (w odróżnieniu do poprzedniej wersji) w zodiakalne, astronomiczne wzory.

zodicac przescieradlo

Kup prześcieradło Next2ME Zodiac

Pokrowce na przewijak

W ofercie sklepu ePlusaBaby znajdziemy również szeroką ofertę pokrowców na przewijak. Dostępne są one w bardzo atrakcyjnej cenie oraz w wymiarach 50x70. Wykonane z miękkiego materiału, który zapewnia komfort użytkowania. Dodatkowym atutem jest szeroki wybór kolorów. Przewijaki dostępne są w kolorach: białym, szarym, różowym, kremowym oraz niebieskim. Oferta sklepu PlusBaby jest zróżnicowana. Niemal każdy rodzic znajdzie tutaj odpowiednie prześcieradło dla swojego dziecka. Dodatkowym atutem jest dostępność pokrowców na przewijak.

Pozostaw komentarz
Newsletter - Dowiedz się jako pierwszy o naszych najnowszych ofertach i rabatach!